Jsem Luci. Knihomolka, online markeťačka v knižním nakladatelství, copywriterka na volné noze, blogerka, máma, manželka dokumentaristy s hlasem, ze kterého se mi stále podlamují kolena. A multipotenciál jak Brno. 

Baví mě čtení, přepisování konců knih a vymýšlení praktických diářů. Občas něco namaluju, upletu náramek, uháčkuju čepici. Před časem jsem se učila tetovat hand poke stylem a pak chvíli tetovala (sebe). 

Učarovalo mi kouzlo jógy, ovšem běhat v tepovce umím taky dobře.

Když na mě přijde seberozvojová nálada, čtu knížky o copywritingu, online marketingu, podnikání, jak být rodičem, který nebrzdí rozvoj svých dětí, jak se z toho všeho nepos*at.

Nebojím se vymalovat obývák, smontovat novou knihovnu z Ikea, nebo upéct chleba. Jdu do všech činností, které mě nadchnou, zcela po hlavě. Žene mě touha zkoušet a být v tom fakt dobrá. 

V kultuře se pohybuji celý svůj profesní život, tedy bezmála 20 let. Marketingu se naplno věnuji 15 let. Baví mě proměny, které v sobě tato profese má. Co frčí letos na Vánoce? Vím. A věřte, že loni to bylo něco úplně jiného. 🙂 Zvědavá a zvídavá je marketingová profese. A já taky. 🙂 

Chvíli jsem to zkoušela i v marketingovém týmu jednoho korporátu, ale nesedlo mi to. Jsem člověk pracující hlavou i srdcem zároveň. Mám ráda svobodu a kreativitu.

Menší projekty, nápadité firmy, love brand, něco co má smysl, hravost. To mě baví.

Lucie Plachá