Stáhněte si eBook zdarma

Sedm zásad dobrého copywritera

Tento eBook vznikl pro všechny psavce,
kteří chtějí svými texty začít vydělávat peníze.
Osvojte si základní pravidla copywritingu a pište jako profík.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Také v sobě nosíte tvůrčího ducha, baví vás psaní, píšete poutavé texty a vaši přátelé vás v tom jen utvrzují?

Píšete blog, máte svůj styl, umíte napsat článek takřka o čemkoliv a dost možná si píšete i deník. Je to ale jen koníček, i když už delší dobu si pohráváte s myšlenkou, že by vaše texty mohlo číst podstatně více lidí, než jen hrstka známých z facebooku.

Nebo jste menší firma, podnikatel, který teprve hledá svůj styl, jak oslovit zákazníky? Píšete si texty na svůj web a přmýšlíte nad firmením blogem? 

A co kdybych vám ukázala jak na to? Jak své texty upravit do podoby, aby nejen bavily, ale i prodávaly? Najdete v sobě odvahu stát se psavcem, tvořit obsah na základě zákazníkových představ a svých nejlepších pocitů?

Odvaha vám dovoluje číst dál, cítíte nervózní pocit v podbřišku. Jasně, že to chcete, ale v hlavě vám pořád křičí nějaká ale!

Přečtěte si můj ebook Sedm zásad dobrého copywritera.
Napsala jsem jej pro všechny psavce, kteří chtějí psát jako profíci.

 

Co o eBooku říkají čtenáři?

Musím říci, že jsem eBook přečetla jedním dechem. Pochopitelně napsáno, krásná grafika. Těchto pár stran rozhodně stačí na to, abychom si uvědomili, že vůbec nějaký copywriting existuje a proč je důležitý. Zase mi to zase trochu otevřelo oči, i přestože už vím, že existuje. Díky.
Michaelawww.byznysmenky.cz
Lucčin eBook mě doslova nadchl, dýchl na mě její styl a to mám ráda, originalitu a osobní přístup. Dozvěděla jsem se plno informací, které mi pomohou v mé práci blogerky. Doporučuji všem, kteří se nějakým způsobem živí nebo chtějí živit psaním.
Růžena NekudováMeditation Teacher / www.ruzenanekudova.cz